برای مشاهده ادامه فیلم شماره خود را وارد کنید

مقالات پربازدید
دوره های آموزشی

نظرات دانش پذیران

    2000 دانشجو·2000 کلاس·200 استاد


image

کیوان کاوه

مدیرعامل شرکت راهیان توسعه سلیمان

امروزه مدیران موفق تلاش میکنند برای حفظ و توسعه کسب و کار خود در مواجهه با یک سری بایدها و نبایدها پاسخی منطقی و صحیح پیدا کنند‌،از جمله : چرا باید از دنیای بازاریابی سنتی به دنیای دیجیتال مارکتینگ روی آورد؟ این چالشی است که مدیران ناگزیر هستند به آن پاسخ دهند.

image

بهشته محبی

نماینده جنرال بیمه ایران

امروزه زندگی، کار و فعالیت وابسته به دنیای دیجیتال و اینترنت است.

image

متین کابلی

مدیر عامل فروشگاه لوازم خانگی متین

بازارهای سنتی در حال فرسایش هستند پس برای بقا و ماندن در بازار باید گام به گام با پیشرفت تکنولوژی همسو شویم.

image

بهروز جنتی

مدیر املاک پلاک

کسب و کار باید آنلاین باشه که تمامی همشهریان بتوانند از خدمات استفاده کنند. خدمات بهتر کمک بیشتر سود بیشتر

image

آقای ارشادی

نماینده بیمه ایران

هدفم از شرکت در این دوره تبدیل کارم از سنتی به اینترنتی میباشد و این دوره شروع خوبی ست برای هدفم.

image

سرکار خانم ندا صالحی

با شرکت در دوره ی MBA توانستم به خوبی هدفم رو از راه اندازی ایده ای که برای کسب و کار داشتم پیدا کنم و در این زمینه با آموزشهای اساتید روی شخصیت مخاطبینم شناخت بهتری پیدا کردم و علاوه بر اینها در این دوره با دانش دیجیتال مارکتینگ به خوبی آشنا شدم و احساس میکنم این دوره مسیری هست که در اون قدم به قدم با موفقیت بیشتری به هدفم خواهم رسید .

image

منصور نادی

کارشناس ارشد خرید کالا ، اداره مهندسی و پروژه های پالایشگاه اصفهان

دوره بسیار جامع و هدف مندی است ، اساتید مطرحی برای آموزش انتخاب شده اند و با نگاه تکنیکی خود به انواع کسب و کار چهره ای مجدد می دهند . لذت می برم که این چنین مراکزی در شهرم مشغول به فعالیت هستند، باعث افتخار است.

image

سید فرید معصومی

ده ها دلیل وجود دارد که هر کسب و کاری فارغ از نوع صنعت آن، به یک کسب و کار اینترنتی نیاز دارد. طبق آمار Live Internet Stats ، هر روزه حداقل سه و نیم بیلیارد جستجو درگوگل انجام می شود که این موضوع، گرایش روزافزون افراد را به استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین نشان می دهد. چند واقعیت جالب دیگر: 86٪ از مشتریان برای یافتن مشاغل محلی، به اینترنت متکی هستند. 29٪ از مصرف کنندگان حداقل هر 7 روز یک بار کسب و کارهای محلی را در اینترنت بررسی می کنند. 72٪ از مصرف کنندگان می گویند جستجو در اینترنت، اولین گزینه آن ها برای یافتن اطلاعات در مورد فروشندگان و کسب و کار های مورد نیازشان است. بنابراین در چند سال اینده بدون کسب و کار اینترنتی بازنشسته خواهیم شد.

image

محسن مغزیان

مدیرمسؤل کانون تبلیغات رشاد

باتشکر از مدیران و اساتید کلاسها خیلی مفید و آموزنده هستند. برای اینجانب خیلی آموزنده بود.

image

جناب آقای هاشمی

فروشگاه اينترنتي

بمدت دو سال هست كه پيگير راه اندازي فروشگاه اينترنتي هستم و خيلي هم هزينه كردم اما از وقتي كه در اين دوره شركت كردم متوجه خيلي از اشتباهاتم شدم . انشالا به زودي استارت كارم را ميزنم

//