برای مشاهده ادامه فیلم شماره خود را وارد کنید

مقالات پربازدید
دوره های آموزشی

سوالات متداول

  2000 دانشجو·2000 کلاس·200 استاد

سوالات متداول

 • بزرگترین مزیت دوره کسب و کار آنلاین چیست؟

  با گذراندن دوره در واقع شما دید گسترده ای را نسبت به کسب و کارهای اینترنتی به دست می آورید و با حوزه های جدید کسب و کار در فضای دیجیتال آشنا می شوید.

 • در این دوره چه چیزی یاد می گیریم؟

  در این دوره بطور کلی با ایده پردازی، مفاهیم پایه کسب و کارهای اینترنتی، چگونگی تولید محتوا، برندسازی و تبلیغات در فضای دیجیتال، راه اندازی فروشگاه اینترنتی و چگونگی استفاده از شبکه های اجتماعی در بازاریابی آشنا می شویم.

 • این دوره به درد چه کسانی میخوره؟

  این دوره برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین هستند یا میخوان کسب و کار فعلیشون را آنلاین کنند ، توصیه میشود. علاقمندان به حوزه بازاریابی آنلاین، کسب و کارهای اینترنتی، مدیران میانی و ارشد سازمانها، دانشجویان و گروههای استارت آپ، کارآفرینان و… می توانند از دیگر مخاطبین این دوره باشند.

 • آیا این دوره دارای پشتیبانی است؟

  بله، در این دوره از پشتیبانی مدیر علمی برخوردار هستید و می توانید سوالات خود را مطرح کنید و تجربیات عملی خود را از طریق گروههای مجازی با سایرین در میان بگذارید.

 • دانش آموختگان دوره چه فرصتهای شغلی را پیش رو خواهند داشت؟

  با گذراندن دوره کسب و کار آنلاین علاوه بر اینکه میتوانید ایده خود را تبدیل به کسب و کار کنید و در واقع فرصت کارآفرینی را خلق کنید، می توانید در سازمانها و شرکتهای معتبر و پیشرو و همچنین استارت آپها مشغول به کار شوید و در حوزه های کاری مختلفی مانند تولید محتوا، سئو، فعالیت در شبکه های اجتماعی و … فعالیت کنید.

 • مدرک دوره دارای چه اعتباری است؟

  مدرک پایان دوره مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و قابلیت ترجمه دارد و در واقع از اعتباری بین المللی برخوردار است.

//