کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سپانه به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ارائه سرویس‌‏ها و خدمات سپانه است و همچنین ثبت سفارش نیز به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سپانه از سوی کاربر است.

کلیه اصول و قوانین سپانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن ها صورت می‌گیرد. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد. 

کاربران باید از کلمات مناسبی به عنوان نام کاربری خود جهت ثبت‌نام در وب‌سایت استفاده نمایند و هر کاربر حق تنها ثبت یک شناسه کاربری را دارد.

اطلاعات کاربران توسط سپانه محفوظ خواهد ماند و تنها مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

کلیه مطالب در وبسایت سپانه که در دسترس عموم قرار گرفته است از جمله مقالات، لوگوها، علامت های تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده در این وبسایت به عنوان دارایی های وبسایت سپانه بوده و هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه خلاف محسوب شده و وبسایت سپانه این حق را برای خود محفوظ می داند که بتواند از طریق مراجع قضایی کلیه ی تخلفات رخ داده را پیگیری کند.

 در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سپانه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سپانه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.