برای مشاهده ادامه فیلم شماره خود را وارد کنید

مقالات پربازدید
دوره های آموزشی

درباره ما

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم دارای نگرشی در راستای تبدیل به موسسه برتر در زمینه ارایه خدمات آموزشی و تخصصی در زمینه‌های علوم انسانی ( مدیریت، حسابداری و مالی، بورس، زبان انگلیسی و روانشناسی و ...) و نیز ارایه خدمات مشاوره‌ای توسط متخصصین حرفه‌ای در راستای بهبود عملکرد نیروی انسانی سازمان‌ها می‌باشد.

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم دارای نگرشی در راستای تبدیل به موسسه برتر در زمینه ارایه خدمات آموزشی و تخصصی در زمینه‌های علوم انسانی ( مدیریت، حسابداری و مالی، بورس، زبان انگلیسی و روانشناسی و ...) و نیز ارایه خدمات مشاوره‌ای توسط متخصصین حرفه‌ای در راستای بهبود عملکرد نیروی انسانی سازمان‌ها می‌باشد. موسسه آموزش آزاد فن آوران حکیم فعالیت خود را از ۱۳۸۶/۰۶/۱۸ در شهر تهران با مجوز قطعی شماره ۳۵۷۱/۲۴ از وزارت علوم تحقیقات و فنآوری آغاز کرده و مأموریت اصلی خود را برگزاری دوره‌های کاربردی در حوزه علوم انسانی تعریف نموده است. این مجموعه در تاریخ ۱۳۸۹/۱۱/۲۷ ادامه فعالیت تخصصی خود را در شهر اصفهان با اخذ مجوز انتقالی به شماره ۹۵۹۹۰/۲۴ انجام نمود و تنها مؤسسه عالی آزاد گروه الف در استان اصفهان می‌باشد . در این سال‌ها این مؤسسه همکاری خود را با دانشگاه‌های خارجی، داخلی و مراکز صنعتی و تجاری گسترش داده است و موفق به برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد گروه علوم انسانی و همچنین سمینارهای کاملاً حرفه‌ای و تخصصی شده است. دانش پذیران برحسب علاقه مندی و زمینه کاری خود به انتخاب دوره آموزشی مورد نظر خواهند پرداخت و پس از گذراندن دوره انتخابی و موفقیت در آزمون‌های پایانی هر دوره، موفق به اخذ مدرک معتبر از وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری می‌گردند.

معرفی ما

این موسسه مفتخر به سابقه یک دهه همکاری با سازمان‌های معظم کشور از جمله انرژی اتمی، ذوب آهن، مجتمع فولاد،صنایع شیمیایی، اسنوا، اصفهان سیتی سنتر، صنایع دفاع(هسا)، بانک مهر اقتصاد، فرش کرامتیان، فولاد آراد، ، صنعت پخش، اتاق اصناف، سرو تجارت قاره، صنایع شیمیایی رازی، فرش مشهد، نیک محضر،باریج اسانس، شیرینی نیوشا، حافظ قطعات،همکاران سیستم و … در زمینه‌های مختلف آموزشی می‌باشد.

دوره های ما

مشاوره رایگان

کارشناسان ما در واحد روابط عمومی موسسه فن آوران حکیم بعد از مطالعه پیام شما در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد
با صبوری خود ما را در امر پاسخ گویی یاری نمائید.

تلفن: ۳۶۲۸۲۸۰۱ (۰۳۱)

دوره های ما

پرطرفدارترین دوره های ما
//